logo

Paletový regál

S paletovým regálom zvýšite kapacitu vášho skladu. Kvalitný, vysoko akostný, za studena valcovaný oceľový profil sa stará o správnú stabilitu... 

K jednoduchému plánovaniu kapacity vášho skladu ponúka ALTRAD BAUMANN široký sortiment. Požiadajte jednoducho príslušného obchodného zástupcu o kompletný zoznam sortimentu. Tu Vám ukážeme niektoré príklady nášho sortimentu paletových regálov. Samozrejme si môžete zostaviť paletové regály individuálne.

Pre maximálnu spoľahlivosť sú všetky stojany zaištené na zemi. Rámové strany, ktoré sa povoliť, sú dodatočne zaistené rohovou ochranou.

Pozinkovaný mrežový rošt je vhodný najmä pre materiály, ktoré nie sú umiestené na palete alebo majú iné rozmery. Hrúbka roštu je iba 50mm takže nezaberá úložné miesto. Nosné traverzy sa dajú zaistit proti neopatrnému nabratiu vysokozdvižným vozíkom.Tento regál ľahko odoláva tvrdým nárazom spôsobených nepozornosťou pri nakladaní tovaru, a preto sa nemusia jednotlivé diely meniť po každom náraze.
 

 
Výhody paletového regálu ALTRAD BAUMANN

  • Paletový regál sa vyznačuje jednoduchou montážou, vysokou nosnosťou a silnou vysoko odolnou konštrukciou.
  • Paletový regál je ponúkaný s výškou rámu 3,60m resp. 4,70 m optimálne rozmery pre skladovacie haly a farmy.
  • Vysoká stabilita a pevnosť vďaka za studena valcovanému U-profilu (4 mm) a pozinkovanému rámu.
  • Pri hrúbke materiálu 4 mm klesá riziko jeho deformácie a prípadného zničenia pri nárazovom zaťažení, ktorému sa v obvyklom "skladovacom ruchu" nedá vyhnúť.

 Katalóg v PDF(2,6MB)