logo

Altrad Baumann
Výhradné zastúpenie pro SR
FOX Nitra s.r.o.
Zlatomoravecká 3
949 01 Nitra
Tel. 037 6537 415
Fax 037 6541 381
info@altradbaumann.sk

Odkazy na skupiny ALTRAD
www.altrad.com
www.altradbaumann.de

O spoločnosti ALTRAD v Európe

Skupina ALTRAD vznikla v roku 1985 prevzatím renomovaného francúzského výrobcu lešenia. Vďaka  nepretržitým investíciám v segmente dodávok na stavby je dnes ALTRAD číslom 1 vo Francúzsku v sektore lešení a konštrukcií z kovových rúr využívaných pri veľkých akciách. V oblasti miešačiek betónu je dnes skupina ALTRAD svetovo vedúcou  firmou na trhu. Skupina ALTRAD patrí k celosvetovej špičke v oblasti stavebnej techniky, navštívte webové stránky skupiny a presvedčte sa sami www.ALTRAD.com.

Ťažiskom skupiny je optimalizácia trvalého vylepšovacieho procesu v prevádzkyschopnosti, kvalite a spoľahlivosti. Produkčné pracoviská  sú vybavené mnohými  zvarovacími robotmi, digitálne riadenými strojmi a integrovanou linkou pre ponorné zinkovanie. Inteligentné vysoko rozvinuté technológie garantujú konkurencieschopnosť.

Kreativitou a inováciou sú realizovené mnohé  požiadavky našich zákazníkov na hospodárnosť,  produktivitu a jednoduchú  manipuláciu  spojenú s vysokou mierou bezpečnosti.

ALTRAD taktiež kladie veľmi veľký dôraz na vývoj nových produktov a vylepšenie už zabehnutých produkov a preto teraz  vlastní celú radu patentov.

ALTRAD Baumann expanduje

Baumann bol v roku 2001 prevzatý skupinou ALTRAD a predstavuje samostatnú firmu so sídlom v Laupheime. ALTRAD Baumann získalo na konci roku 2002 podiel na Baumann – Mostostal, a v roku 2005 sa stali výhradnými vlastníkmi tejto firmy , ktorá pre ALTRAD vyrába väčšinu produktov čo výrazne zvýšilo konkurencieschopnosť a pre Vás to znamená lepšiu cenu.

Spoločně so zahraničnými predajcami je zaistená blízkosť k zákazníkovi. Na báze úzkých kontaktov so zákazníkom chceme byť „bezproblémový pri stavbe.“ Výkonnosť a otvorenosť sú pre nás základmi dôveryhodnej a úspešnej spolupráce.

ALTRAD Baumann GmbH
Vedenie podniku